DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitātes, individuāli, pārdomāti

Vecā tipa mājas neatbild visām komforta prasībām un vēlmēm, jo vairumā gadījumu dažas telpas ir tik mazas, ka tajās ir grūti pagriezties. Tā rezultātā daudzi izlemj veikt telpu pārplānojumu.

Kas attiecas uz mūsdienu būvniecību, tad arī šeit var atrast savus trūkumus. Bieži vien telpu izvietojums nav pārāk ērts un nākas ilgi domāt, kādu telpu un kādiem mērķiem var izmantot. Un pat jaunajos dzīvokļos pēdējā laikā sāka izmantot pārplānojumu, kurš ļauj veidot tādas telpas dzīvoklī, kas atbilstu visām prasībām pret komfortu.

Ko tad īsti nozīmē pārplānošana? Tā ir platības, izmēru, funkcionālās nozīmes izmaiņa.

Pārplānošana var ietver sevī aprīkojuma pārnešanu, izmaiņas sienu, starpsienu izmēros.

Daudzstāvu dzīvojamām mājām ir pārplānošanas ierobežojumi, kuri var bojāt visas ēkas vienotību un apdraudēt visus mājas iedzīvotājus.

Ir aizliegts veikt pārplānošanu, kura var bojāt ēkas ārējo izskatu, netiek veikta saskaņā ar noteiktajām sanitārajām normām un būvniecības prasībām.

Tādējādi, ja jums rodas vēlēšanās palielināt vannas istabu, apvienojot to ar tualeti, tad tā jau ir pārplānošana, pat ja jums vajadzēs tikai noņemt starpsienu starp šīm divām telpām. Tas pats, ja jūs nolēmāt izjaukt starpsienu.

Jebkurš izmaiņu veids arhitektūrā ir pārplānojums, kam nepieciešama speciāla atļauja. Tomēr arī to nevarēs saņemt, ja tiks noteikts, ka vienas vai citas starpsienas noņemšana var pavājināt visas ēkas konstrukciju. Īpaši tas attiecas uz vecā tipa mājām, kurās sienas jau zināmā mērā nolietotas un jebkura darbība var novest pie ļoti nepatīkamiem rezultātiem.

Visu, kas attiecas uz pārplānojumiem, nav vērts veikt patstāvīgi. Pirmkārt, šim nolūkam ir speciālisti, kuri var noteikt telpu izmaiņas iespēju, kā arī ir dienesti, kas dod atļauju jebkādu izmaiņu veikšanai, ja tas nav pretrunā ar ēkas pamata būvkonstrukciju.

 

UZAICINIET SPECIĀLISTU ŠODIEN

Jūs varat piezvanīt uz numuru
+371 26777525
vai nosūtīt pieprasījumu
Par uzņēmumu

Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

Mūsu atrašanās vieta
×