DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitātes, individuāli, pārdomāti

Kvalitatīvas remonta un celtniecības pakalpojumi ir ikdienas dzīves komforta un drošības pamats.

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

 

1. Remonta un apdares darbi.

Veicamo darbu apjoms tiek noteikts katram objektam individuāli. Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu un konkrētus darbus, piemēram, sienu, grīdu un griestu izlīdzināšanu, krāsošanas un apdares darbus, inženierkomunikāciju un elektroinstalāciju montāžu.

 

2. Interjera dizaina projektu radīšana.

Iedvest jaunu dzīvību un padarīt dzīvokli neatkārtojamu iespējams, veicot oriģinālu remontu. Mēs esam gatavi izplānot remontu dzīvoklī vai mājā, piešķirt individuālu izskatu, lai uzsvērtu dzīvokļa interjera neatkārtojamību, lai radītu mājīgu un modernu dzīves telpu.

 

3. Celtniecības materiālu izvēle un iegāde.

Mēs uzņemamies visas rūpes par materiālu izvēli, iegādi un piegādāšanu. Klientam tiek garantēta iegādāto materiālu kvalitāte. Izmantoto materiālu tipu nosaka pasūtītāja prasības un budžets.

 

4. Patīkamas izmaksas.

Mēs vienmēr ievērojam lojālu cenu politiku, piedāvājam mūsu klientiem izdevīgu apmaksas sistēmu un atbilstošas remonta izmaksas.

 

5. Garantija.

Veiktajiem iekšdarbiem garantijas laiks ir 36 mēneši. Šajā laika posmā visus defektus un radušos bojājumus mēs novērsīsim bez maksas.

 

Klienta interešu ievērošana, skaidrība un caurredzamība darbā – mūsu prioritāte!

UZAICINIET SPECIĀLISTU ŠODIEN

Jūs varat piezvanīt uz numuru
+371 26777525
vai nosūtīt pieprasījumu
Par uzņēmumu

Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

Mūsu atrašanās vieta
×