DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitātes, individuāli, pārdomāti

Pienācis laiks remontēt dzīvokli, māju vai biroju, bet Jūs nezināt kam uzticēt tik atbildīgu lietu? Protams, var mēģināt veikt remontu patstāvīgi, bet bez vajadzīgās pieredzes un zināšanām tas būs ļoti sarežģīti. Kāpēc?

Pirmkārt,
Tāds pēc pirmā skatiena, vienkāršs darbs, kā tapešu uzlīmēšana, arī prasa noteiktas prasmes un zināšanas, lai pēc remonta beigām tapetes neatliptu no sienām. Nepareiza ūdensapgādes, kanalizācijas un santehnikas iekārtu uzstādīšana, vēlāk var novest pie ne tikai Jūsu dzīvokļa, bet arī kaimiņu appludināšanas. Nepareizi veikti elektromontāžas darbi var novest pie īssavienojuma un, kā sekas, pie ugunsgrēka. Īpaša pieeja nepieciešama darbam ar grīdām, lai Jūsu jaunā grīda nečīkstētu, bet pareizi izklātas flīzes priecētu acis, jābūt ne tikai profesionālai sagatavošanai, bet arī jāievēro vairākas tehnoloģijas.

Otrkārt,
Jūsu brīvais laiks, ko nāksies tērēt ne tikai remonta veikšanai, bet arī daudzu stundu braukāšanai pa veikaliem nepieciešamo remonta materiālu iegādei.

Treškārt,
neslikti zināt iepriekš, kā pārvērtīsies ideja – “pārkrāsot sienas”, jo runa iet par Jūsu naudu. Ļoti bieži, sākot remontu patstāvīgi, cilvēki neaizdomājas par tāmes sastādīšanu.
Tad iznāk, ka daļa celtniecības materiāla paliek neizmantota un, tad šie trauki un pakas paliek cerībā, ka kādreiz vēl noderēs, bet visbiežāk tāds laiks nekad neiestājas. Neizmantots celtniecības materiāls pārvēršas nevajadzīgos krāmos. Nauda iztērēta veltīgi.

Rezultātā Jūsu ideja attiecībā uz pastāvīgu dzīvokļa remontu var novest pie neattaisnotiem finansu izdevumiem, iztērēta laika, ko Jūs varētu pavadīt ar saviem tuviniekiem, draugiem, nemaz nerunājot par remonta kvalitāti…

Tā, protams, ir Jūsu izvēle, veikt remontu pašiem vai vērsties pie celtniecības firmas.

Izvēloties mūsu kompāniju, celtniecības darbu izpildei pie kosmētiskā, kapitālā remonta vai eiroremonta, Jūs izvēlaties drošu darbuzņēmēju Jūsu ideju ieviešanai dzīvē.

Mēs uzņemsimies visu remonta procesu:
• Veiksim pilnu objekta pētījumu, noteiksim nepieciešamo darbu tehnoloģiju un veidus
• Piedāvāsim dizaina variantus
• Sastādīsim tāmi
• Veiksim materiālu iepirkšanu un piegādi
• Palīdzēsim izvēlēties apdares materiālus
• Pēc remonta pabeigšanas veiksim telpu uzkopšanu

Mēs pārvērtīsim tādu “stihisku postu” – kā remonts, kontrolējamā un vadāmā pasākumā, garantējot mūsu darbu kvalitāti.

 

UZAICINIET SPECIĀLISTU ŠODIEN

Jūs varat piezvanīt uz numuru
+371 26777525
vai nosūtīt pieprasījumu
Par uzņēmumu

Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

Mūsu atrašanās vieta
×