DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitatīvi, individuāli, pārdomāti

Dizaina projekta izstrāde ir tikai pirmais posms. Pats galvenais ir tā īstenošana.

Ideāli, ja projekta autors ir pilnībā iesaistīts pārvaldības procesā, darbojas kā pasūtītāja pārstāvis un galvenais konsultants saistībā ar visiem jautājumiem, kas rodas objektā.

Būvdarbi tiek veikti saskaņā ar apstiprināto tāmi, kas sastādīta uz dizaina projekta pamata, bet visas nepieciešamās izmaiņas dizainers saskaņo projekta realizācijas procesā. Šāds sadarbības modelis nodrošina maksimālu rezultātu.

Kas ietilpst autoruzraudzībā

1. Objekta apmeklējums. Plānotā pārbaude notiek ne retāk kā 4-6 reizes mēnesī. Katra apmeklējuma ilgums ir aptuveni 2-3 stundas. Taču praksē objekta pārbaude notiek daudz biežāk.

2. Apdares brigādes konsultācija. Iespējams, remonta darbiniekiem vai citiem speciālistiem radīsies jautājumi saistībā ar autorieceri. Dizainera uzdevums ir izskaidrot meistariem, kāpēc nepieciešams darīt kaut ko konkrētā veidā, vai arī saņemt padomu, kas ļautu samazināt izmaksas.

3. Projekta īstenošanas kontrole. Objektā jāseko līdzi ne tikai apdares procesam, bet arī „melnajiem” darbiem, piemēram, elektrības un santehnikas ierīkošanai un uzstādīšanai, griestu līmenim, kā arī plānojuma izmaiņām, ņemot vērā lielu nestandarta risinājumu skaitu. Gatavajam dizainam jāatbilst darba un individuālajiem rasējumiem.

4. Rasējumu korekcija un papildināšana. Remonta posmā profilu meistari bieži vien dod padomus, ar kuru palīdzību iespējams paātrināt darbus objektā un kopumā uzlabot projektu. Jo šādi speciālisti pārzina savu darbu no A un līdz Z, un viņiem ir pieredze šādu uzdevumu risināšanā. Tāpēc dizaineram ir savlaicīgi jāpapildina un jākoriģē sākotnējie rasējumi.

5. Pasūtītāja informēšana. Autoruzraudzība ir pastāvīga sazināšanās ar klientu. Dizainers vienmēr ir lietas kursā par visu notiekošo un atbildēs uz jebkādiem pasūtītāja jautājumiem.

UZAICINĀT SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAI

Jūs varat piezvanīt uz numuru
+371 26777525
vai nosūtīt pieprasījumu

    Par uzņēmumu

    Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

    Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

    Mūsu atrašanās vieta
    ×