DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitatīvi, individuāli, pārdomāti

Dzīvokļa remonts līdz atslēgai – Atsauksmes

Dzīvokļa remonts līdz atslēgai – Atsauksmes

Rīga, Centrs

Dzīvoklis jaunajā projektā “Skanstes Virsotnes”

istabas: 2

 

  Vēlos izteikt pateicību personīgi Aleksandram un viņa komandai par veikto remontu. Remonts tika veikts pēc dizaina – projekta, ko veica mana draudzene un viņa ieteica vērsties kompānijā “Real buve”.

Sastādīja tāmi darbiem un materiāliem. Sanāca adekvāta vērtība, un, kas interesanti, pēc remonta beigām nebija nekādu papildu izdevumu.

Sākās remonts, pirmās divas nedēļas atbrauca pēc dienas, uztraucās, kā norit remonts. Taču, redzot, ka visi dara savu, nomierinājās. Atbrauca tikai tad, kad zvanīja Aleksandrs, lai apspriestu izmaiņas projektā. Atsevišķs paldies par viņa padomiem un ieteikumiem un viņa pieeju darbam. Ir projekts, pēc projekta arī darām, bet viņš ir malacis, pirms darīt, piedāvāja kaut ko uzlabot, no kā atteikties (dot priekšroku funkcionalitātei), mainīt ne kuras detaļas projektā… Piegāja pie darba nav vienaldzīgi. Sapratu, ka viņš ir cilvēks ar pieredzi un galarezultāta skatu. Galu galā es priecājos, ka paklausīju viņa padomiem.

Ar materiāla iepirkumiem nenodarbojos, kompānija patstāvīgi iepirkusi un veikusi materiālu piegādi. Biju veikalā tikai 4 reizes (kas mani ļoti iepriecināja), kad iepirka apdares materiālu, kā ieteica Aleksandrs paskatīties “dzīvajā”. Un vēl – no citiem dzirdēju, kā pēc remonta nāk atmazgāt dzīvokli. Atbrauca pieņemt darbu, ieeju, dzīvoklis sakopts, tīrs un gaišs. Uzreiz uzlabojās garastāvoklis. Viņi ir lieli malači, ļoti patīkami, ka arī savu darbu dara kvalitatīvi un novērtē savus pasūtītājus. Vēlreiz liels paldies, esmu ļoti apmierināta.

Ksenija Soboleva

* tulkots izmantojot google translate

 

Dzīvokļa un mājas remonts ietver visu celtniecības un remonta darbu kompleksu, sākot no projekta izstrādes līdz pilnai apdarei. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta telpu pārbūve, telpu apvienošana, papildus sienu vai starpsienu izbūve, logu un durvju nomaiņa.

Uzaicināt speciālistu konsultācijai
Jūs varat piezvanīt uz numuru


Mūsu atrašanās vieta
Par uzņēmumu

Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

×