DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitatīvi, individuāli, pārdomāti

Dzīvokļa un mājas remonta posmi

Mums ļoti svarīgi no pirmajiem soļiem izveidot tādas attiecības darbā ar mūsu Pasūtītāju, lai tādu “stihisku postu”, kā remonts, pārvērstu kontrolējamā un vadāmā pasākumā.

1. Pēc Jūsu zvana, mūsu speciālists izbrauks uz Jūsu objektu, lai novērtētu nepieciešamos darbus. Uz vietas tas veiks nepieciešamos mērījumus, konsultēs Jūs par nepieciešamajiem remonta darbiem, izmantojamiem materiāliem, pielietojamām tehnoloģijām un remonta veikšanas termiņiem.

 

2. Pēc visu mērījumu veikšanas un nepieciešamo darbu veidu noteikšanas tiek sastādīta remonta-apdares darbu un izlietojuma materiālu tāme. Visus tāmē sniegtos darbus un izlietojuma materiālus Jūs variet korektēt saprātīgās robežās, ja tas netraucē darbu tehnoloģiju.

 

3. Pēc tāmes apstiprināšanas, mēs atvedam uz objektu nepieciešamos instrumentus un mehānismus turpmākajiem darbiem.

 

4. Uzsākam demontāžas darbus. Griestu, sienu, grīdas sagatavošanu turpmākajam remontam.

 

5. Izlietojuma materiālu iepirkšana un piegāde uz objektu

 

6. Uzsākam remonta-apdares darbus. Šajā etapā elektriķi nodarbojas ar vadu ievilkšanu uz griestiem un sienās, santehniķi veic jaunu ūdensapgādes un kanalizācijas cauruļu montāžu, pēc šo darbu beigšanas, pie lietas ķeras apmetēji. Flīzētāji uzsāk flīžu ieklāšanas darbus virtuvē, vannas istabā.

 

7. Mēs arvien tuvāk finišam, pie darba stājas krāsotāji. Tiek veikta špaktelēšana, sienu un griestu izlīdzināšana, lai varētu veikt krāsošanu un tapešu līmēšanu.

 

8. Pēc krāsotājiem pie darba ķeras namdari, uzstāda jaunas durvis, grīdas segumu. 

 

9. Mēs esam finiša taisnē, pats patīkamākais etaps. Tiek uzlīmētas tapetes, montēti apgaismes ķermeņi, uzstādīta santehnika, dekora elementi… Vēlamais pārvēršas patiesībā.

 

10. Mēs izvedam savas iekārtas un instrumentus.

 

11. Tiek veikta telpas tīrīšana un uzkopšana.

 

12. Finišs – tiek veikta objekta pieņemšana-nodošana un galīgais norēķins.

Dzīvokļa un mājas remonta posmi

Individuāla pieeja, pareiza plānošana, saprātīgas cenas, skaidrība un pārredzamība darbā— mūsu prioritātes!

Mūsu kompānija, piedāvā Jums izmantot profesionālu celtnieku pakalpojumus. Mēs veicam mūsu darbu ar garantēti maksimālu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam.

Uzaicināt speciālistu konsultācijai
Jūs varat piezvanīt uz numuru


Mūsu atrašanās vieta
Par uzņēmumu

Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

×