DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitatīvi, individuāli, pārdomāti

Kam var uzticēt dzīvokļa, mājas remontu?

Jautājums, kas uztrauc jebkuru Pasūtītāju – kam var uzticēt dzīvokļa, mājas vai biroja remontu?  Mājas un dzīvokļa remonts

Mūsu kompānija, piedāvā Jums izmantot profesionālu celtnieku pakalpojumus. Mēs veicam mūsu darbu ar garantēti maksimālu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam.

 

1. Profesionāla komanda

Īpašu uzmanību mēs veltām kadru jautājumam, jo kvalitatīvus remonta-celtniecības darbus nav iespējams veikt bez kvalificētiem meistariem.

Piedāvājam Jums profesionāļu komandu:

 speciālisti, kas konsultēs Jūs projektēšanas, dizaina, remonta un apdares jautājumos, veiks pilnu objekta pētījumu, noteiks tehnoloģiju un nepieciešamo darbu veidus

 krāsotāji, apmetēji, apdares speciālisti, santehniķi, elektriķi un citi meistari izpildīs savu darbu augstā līmenī.

 

2. Maksimums pakalpojumu, viss vienā vietā

Mums svarīgi, lai remonta-celtniecības darbu veikšanas laikā mūsu klientu ikdienas dzīve paliktu maksimāli ierasta. Jūs varēsiet nodarboties ar savu darbu, ģimeni, atpūtu draugu lokā, nevis ar remontam nepieciešamo materiālu meklēšanu, iepirkšanu un piegādi, to uzņemsimies mēs. Visus darbus mēs izpildīsim saviem spēkiem.

 

3. Pieejamās cenas

Mūsu darbu cena, pilnībā saprātīgās robežās, mēs neņemam vairāk, nekā par sava darba, instrumentu un kompānijas attīstības apmaksu, lai paaugstinātu pakalpojumu kvalitāti mūsu klientiem.

  Mēs iepriekš nosakām pilnu projekta budžetu, pie tāmes sastādīšanas mēs ņemam vērā visus izdevumus gan darbiem, gan arī materiāliem. Jūs skaidri zināt, kādi izdevumi būs dzīvokļa remontam un variet mierīgi plānot savu budžetu.

Plašs partneru tīkls ļauj mums iepirkt mūsu klientiem celtniecības un apdares materiālus, logus, ieejas un starptelpu durvis un citus remontam nepieciešamos materiālus pa pievilcīgām cenām.
Sabalansēti risinājumi, ko piedāvā mūsu kompānija, ļauj mūsu klientiem, būtiski, samazināt savus izdevumus dzīvokļa, mājas remontam.

 

4. Individuāla pieeja

Katra pasūtījuma izpildei mēs pieejam individuāli, ņemot vērā Jūsu vēlmes, finansu iespējas un objekta īpatnības.
Mēs piedāvāsim dizaina variantus, izskaidrosim to vai citu materiālu pielietošanas nepieciešamību un optimālu risinājumu attiecībā uz cenu-kvalitāti. Klienta interešu ievērošana, skaidrība un caurredzamība darbā – mūsu prioritāte!

 

5. Darbu izpildes termiņi

Mēs esam ieinteresēti, tāpat kā Jūs, drīzākā celtniecības darbu uzsākšanā un pabeigšanā. Visi remonta etapi tiek plānoti iepriekš, kas dod mums iespēju, ievērojot visus tehnoloģiskos procesus, izpildīt darbus noteiktā termiņā.

 

6. Speciālista izbraukšana uz objektu apskatei un tāmes sastādīšanai

Pēc remonta nepieciešamības pieteikuma saņemšanas, mūsu speciālists izbrauks pie Jums uz objektu. Veiks pilnu objekta izpēti un sastādīs celtniecības-remonta darbu tāmi, ņemot vērā Jūsu vēlmes un iespējas.

 

7. Darbu kvalitāte, garantijas

Mūsdienu celtniecības tehnoloģiju pielietošana, darbu izpildes kvalitātes kontrole, pareiza plānošana, tehnoloģisko normu ievērošana, mūsu speciālistu un meistaru augsta kvalifikācija ļauj mums ar pārliecību garantēt mūsu darbu kvalitāti termiņā no 3 gadiem.

Mājas un dzīvokļa remonts

Individuāla pieeja, pareiza plānošana, saprātīgas cenas, skaidrība un pārredzamība darbā— mūsu prioritātes!

Kam uzticēt remontu

Uzaicināt speciālistu konsultācijai
Jūs varat piezvanīt uz numuru


Mūsu atrašanās vieta
Par uzņēmumu

Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

×