DZĪVOKĻA REMONTS, MĀJAS REMONTS
profesionāli, kvalitatīvi, individuāli, pārdomāti

Dzīvokļa un mājas remonts ietver visu remonta un celtniecības darbu kompleksu, sākot no projekta izstrādes līdz pilnīgai Jūsu dzīvokļa apdarei un labiekārtošanai

Atsauksmes


favicon    Vēlos pateikties Aleksandram un būvnieku kolektīvam par kvalitatīvi paveikto darbu, novēlēt uzplaukumu un panākumus turpmāk. Esmu ļoti apmierināts. Visi veicamie darbi ir pareizi organizēti, izplānoti.

Сергей М.
* tulkots izmantojot google translate

favicon     Mēs devām meistariem projektu, ko mums bija sagatavojis dizainers, un viņi ņēma vērā visus mūsu vēlējumus remonta laikā. Atsevišķs paldies vadītājam, par viņa padomiem un ieteikumiem un pieeju darbam. Ir projekts, pēc projekta arī darām, bet viņš ir malacis, pirms darīt, piedāvāja kaut ko uzlabot, no kā atteikties un dot priekšroku funkcionalitātei. Piegāja pie darba ne vienaldzīgi. Sapratu, ka viņš ir cilvēks ar pieredzi, un ar galarezultāta skatu. Galu galā es priecājos, ka paklausīju viņa padomiem. Vēl viens pluss - vērtība, neiznāca no sākotnējā budžeta. Vēlreiz liels paldies, esmu ļoti apmierināta.

Anastasija Smirnova
* tulkots izmantojot google translate

favicon     Sākumā šī kompānija veica remontu pie vecākiem. Kad ieraudzīju rezultātu, nolēmu ieviest izmaiņas arī savā dzīvoklī. Gribēju uztaisīt modernu un stilīgu dzīvokli. Atgriezos un nenožēloju. Kvalitatīvs darbs, reāli termiņi, reālas cenas. Nevajag baidīties, ka apkrāps ar materiālu un atskaites naudu. Visus iepirkumus un piegādi veica patstāvīgi. Viņiem vienkārši var uzticēties. Man tas bija svarīgi, savs darbs aizņem daudz laika. Zinu, cik svarīga ir laba reputācija un pastāvīga klientūra. Lūk, es vēlos sniegt savu spēcīgo ieguldījumu, lai šis uzņēmums iegūtu vēl lielāku atpazīstamību un klientūru. Kopumā man ir veikts kvalitatīvs un stilīgs remonts. Ko arī Jums novēlu!

Ksenija S.
* tulkots izmantojot google translate

favicon     Kvalitāte, attieksme pret klientiem, profesionalitāte, punktualitāte, cena un kvalitāte

Angelina Voitova
* tulkots izmantojot google translate

favicon     Paldies milzīgajai kompānijai Real buve un Aleksandram par paveikto, ļoti kvalitatīvi un ātri. Kompānija uzņemas visas rūpes, kas saistītas ar remontu, materiālu iepirkšanu, elektriku, meistaru darba kontroli utt. Esam atbraukuši tikai uz gatavu rezultātu. Ļoti uzmanīga attieksme pret detaļām un gatavība ieteikt labākos funkcionālos un vizuālos risinājumus. Ļoti patīkami bija sadarboties, iesaku.

Natalja Sapoznikova
* tulkots izmantojot google translate

favicon     Vēlos izteikt pateicību personīgi Aleksandram un viņa komandai par veikto remontu. Remonts tika veikts pēc dizaina – projekta, ko veica mana draudzene un viņa ieteica vērsties kompānijā “Real buve”. Sastādīja tāmi darbiem un materiāliem. Sanāca adekvāta vērtība, un, kas interesanti, pēc remonta beigām nebija nekādu papildu izdevumu. Sākās remonts, pirmās divas nedēļas atbrauca pēc dienas, uztraucās, kā norit remonts. Taču, redzot, ka visi dara savu, nomierinājās. Atbrauca tikai tad, kad zvanīja Aleksandrs, lai apspriestu izmaiņas projektā. Atsevišķs paldies par viņa padomiem un ieteikumiem un viņa pieeju darbam. Ir projekts, pēc projekta arī darām, bet viņš ir malacis, pirms darīt, piedāvāja kaut ko uzlabot, no kā atteikties (dot priekšroku funkcionalitātei), mainīt ne kuras detaļas projektā... Piegāja pie darba nav vienaldzīgi. Sapratu, ka viņš ir cilvēks ar pieredzi un galarezultāta skatu. Galu galā es priecājos, ka paklausīju viņa padomiem. Ar materiāla iepirkumiem nenodarbojos, kompānija patstāvīgi iepirkusi un veikusi materiālu piegādi. Biju veikalā tikai 4 reizes (kas mani ļoti iepriecināja), kad iepirka apdares materiālu, kā ieteica Aleksandrs paskatīties “dzīvajā”. Un vēl - no citiem dzirdēju, kā pēc remonta nāk atmazgāt dzīvokli. Atbrauca pieņemt darbu, ieeju, dzīvoklis sakopts, tīrs un gaišs. Uzreiz uzlabojās garastāvoklis. Viņi ir lieli malači, ļoti patīkami, ka arī savu darbu dara kvalitatīvi un novērtē savus pasūtītājus. Vēlreiz liels paldies, esmu ļoti apmierināta.

Ksenija Soboleva
* tulkots izmantojot google translate

favicon     Vēlos izteikt pateicību par paveikto dzīvokļa remontdarbu zem atslēgas, Aleksandram un viņa brigādei. Darbs tika veikts norunātajā termiņā ar teicamu kvalitāti. Darba procesā tika piedāvāti risinājumi, kas ievērojami uzlabo apdares dizainu un kvalitāti. Veicot visrūpīgāko izremontētā dzīvokļa apskati, man nav nekādu aizrādījumu par paveikto darbu. Viņi ir ļoti augsta līmeņa profesionāļi. Ar pārliecību iesaku šos speciālistus tiem, kas šobrīd stāv izvēles priekšā. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka, izvēloties Aleksandra brigādi, nenožēlosiet nevienu minūti un gūsiet gandarījumu no saskarsmes ar īstiem profesionāļiem.

Pāvels Grebenņikovs
* tulkots izmantojot google translate

favicon     Ilgi prātoju, kam uzticēt sava dzīvokļa remontu: vai nu privātajai brigādei, vai celtniecības kompānijai. Pēc paziņas ieteikuma izvēle krita uz pēdējo. Un es nekļūdījos! Strādnieku profesionalitāte kļuva redzama no pirmās darba dienas objektā. Visu remonta laiku kompānijas brigāde skaidri zināja, ko un pēc kā darīt. Neskatoties uz operatīvajām izmaiņām projektā, meistari pacietīgi un kvalitatīvi veica savu darbu! Atzīmēšu arī pieeju klientam: uzmanību, punktualitāti, pieklājību. Vēlos vēlreiz pateikties kompānijai “Real būve” par lielisko remontu. Nākamais remonts tikai ar jums!!!

Valentin Samoilov
* tulkots izmantojot google translate

Uzaicināt speciālistu konsultācijai
Jūs varat piezvanīt uz numuru


Mūsu atrašanās vieta
Par uzņēmumu

Mēs veicam pilnu dzīvokļa remontu, kosmētisko remontu, kapitālo remontu

Savā darbībā mēs stingri ievērot uzticamības atbilstības kritērijiem, pilnībā modernu kvalitātes standartiem un atbildību pret saviem klientiem un partneriem.

×